Бібліотека LinGO
— це збірка корисних матеріалів
для розвитку ваших юридичних інновацій
Що таке Бібліотека LinGO?

У сучасному світі, де право та технології переплітаються тісніше ніж коли-небудь, бібліотека LinGO прагне стати маяком знань та інновацій для юристів, ІТ-підприємців, та громадських організацій. Наші навчальні матеріали розроблені з метою не просто освітити, але й надихнути на створення новітніх ІТ-продуктів, що сприяють доступу до правосуддя та якісному юридичному обслуговуванню в Україні.


Наша бібліотека має багато різноманітних матеріалів для формування комплексного розуміння юридичних інновацій. Ми пропонуємо аналітичні огляди, що висвітлюють потреби та очікування населення та бізнесу від юридичної допомоги, підкреслюючи роль автоматизації та цифрових рішень у вирішенні правових питань. Також ми створили для вас огляди доступних технологічних рішень для юристів, що висвітлюють широкий спектр інструментів, від автоматизації документообігу до застосування штучного інтелекту для аналізу даних, що може радикально трансформувати практику юридичного обслуговування.


Ми й не забули створити збірку порад щодо аналізу потреб клієнтів, щоб ви могли краще зрозуміти свою цільову аудиторію та підвищити рівень задоволеності своїх послуг. Та додали до них дослідження користувачів цифрових юридичних послуг, що відкривають готовність українців до онлайн-допомоги, виокремлюючи найбільш затребувані сфери та формати обслуговування.


І звичайно наша бібліотека має матеріали з аналізу світового досвіду та вивчення юридичного ринку України, аби запропонувати вам ідеї та успішні стратегії для розвитку інновацій у сфері права.


Чому ми це робимо?


Все просто! Наша місія полягає не лише в поширенні знань, але й у стимулюванні інновацій у сфері права. Ми віримо, що кожен юрист, ІТ-підприємець, чи громадська організація може знайти себе у створенні корисного для суспільства та комʼюніті рішення. А наші матеріали можуть стати цеглинкою-натхненням для створення Legal Tech продуктів, які допоможуть українцям отримати кращий доступ до правосуддя та юридичної допомоги.


Приєднуйтесь до нас у цій важливій місії — разом ми можемо зробити правову допомогу доступнішою та ефективнішою для всіх!

Посібник- путівник
"ТЕХНІЧНІ ГОРИЗОНТИ LEGAL TECH"
Наш посібник-путівник пропонує занурення у світ ІТ-рішень, які можуть допомогти автоматизувати ваші рутинні задачі. В посібнику є рекомендації з впровадження CRM-систем, тренінгових систем, хмарних середовищ для управління відносинами з клієнтами, справами та роботою команди. Також ми додали опис та інструкції використання безкодових платформ для автоматизації бізнес-процесів, створення вебсайтів та генерування документів.
Цей посібник стане чудовим ресурсом для тих, хто прагне інтегрувати технології в свою юридичну практику, відкриваючи нові горизонти для розвитку та успіху.
Посібник з аналізу портрета клієнта юридичних послуг та сервісів
Посібник розроблений для спеціалістів у сфері права та представників громадського сектору аби просто та наочно показати як і навіщо треба аналізувати своїх клієнтів. З Посібника ви дізнаєтесь як створювати людиноцентричні послуги на основі даних про клієнтів, знайдете основні правила створення портрета користувача, методи визначення їх потреб, а також зануритесь в способи аналізу поведінки в Інтернеті для формування стратегії вашої діяльності.

Посібник ознайомить вас з інструментами для збору даних, їх візуалізації, а також практичними рекомендаціями щодо с побудови ваших внутрішніх процесів, стратегії та партнерств.  І все це аби популяризувати та покращити способи надання ваших послуг, і як результат, запобігти нігілістичним патернам поведінки серед населення.
Дослідження попиту вирішення правових питань населенням України
З початком повномасштабного вторгнення в Україні 24 лютого 2022 року, значно зросла потреба в правових консультаціях, викликана зміною життєвих обставин населення: переїздом, втратою роботи, житла, близьких. Це спонукало до зростання звернень за правовою допомогою до різних провайдерів – державних, приватних, і неприбуткових організацій.

Саме тому ми дослідили вплив війни на правові потреби українців, виявляючи не лише зростання частоти звернень, але й незмінність суті запитів з довоєнного періоду часу. Дослідження включає вивчення даних з різних джерел, а саме: соціологічні опитування, державну статистику та активність у пошукових системах, що дозволило виявити ключові тенденції та потреби у сфері сімейних, житлових, майнових відносин, публічних послуг, трудових прав та військового права.

Дослідження також демонструє сфери, які потребують покращення доступності правової допомоги в Україні, пропонуючи ідеї для цифровізації послуг та адаптації підходів до надання допомоги у воєнний час.
Дослідження попиту вирішення правових питань підприємцями в Україні
Після початку повномасштабного вторгнення український бізнес зіткнувся з безпрецедентними викликами. Для вивчення впливу війни на діяльність підприємців та їх юридичні потреби, було проведено детальне дослідження. Це дослідження зосередилося на аналізі факторів, що впливають на функціонування бізнесу в умовах війни, виявленні основних юридичних потреб та кількісному оцінюванні попиту на юридичні послуги. Для цього експертна група використала різноманітні методи для збору та аналізу даних, включаючи огляд існуючих досліджень, аналіз статистичних даних та вивчення попиту через пошукові системи.

В ході аналізу вдалось виявити нові для бізнесу проблеми, що є прямим впливом війни, а також ідентифікувати незмінні правові запити, що стали більш активно вміння через швидкість подій в реаліях війни. Правові потреби бізнесу були класифіковані у категорії, що охоплюють управління капіталом, менеджмент праці, легалізацію та відносини з державою, а також загальні аспекти ведення бізнесу.

Це має на меті сформувати комплексне розуміння потреб українського бізнесу в умовах війни та формувати відповідні стратегії для створення юридичних інновацій та традиційних послуг для допомоги бізнесу в  адаптації та подолання викликів.
Аналіз наявних ніш для створення Legal Tech продуктів в Україні
Дослідження містить аналіз ринок юридичних послуг з метою виявлення основних тенденції, динаміку та можливості створення ІТ-рішень для компаній та стартапів.

Інсайти дослідження зібрані у вигляді проєкції стратегічних рішень для формування концепції інноваційного юридичного проєкту та опис продукту проєкту. Таким чином ми систематизували дані наявні сьогодні про для надання ідей фахівцям у сфері права, менеджерами, компаніями у сфері інформаційних технологій та громадському сектору для подальшого створення або розвитку ІТ-рішень у сфері юридичних інновацій.

Аналіз світового досвіду розв'язання правових проблем та формування можливостей масштабування продуктів
Cучасний ринок "Legal Tech" відрізняється різноманіттям і комплексністю, вимагаючи глибокого аналізу потреб та рішень у нішах, таких як сімейне право, житлові відносини, публічних послуги, трудового та військового права. Саме тому ми зробили дослідження світового ринку Legal Tech, зібравши в одному місці досвід світового комʼюніті Legal Tech зі створення технологічних рішень у сферах надання критичних послуг та забезпечення правових потреб різних груп населення.

Ми проаналізували які рішення Україна має на сьогодні, які пропонує світ та на перетині цих результатів сформулювали потенціал українських Legal Tech рішень в Україні та світі. Для цього, ми не просто показали реальні продукти, що існують сьогодні, а спробували запропонувати ідеї та рекомендації для розвитку й масштабування Legal Tech рішень.
Маєш ідеї для корисних матеріалів?
Будемо раді допомогти втілити твою ідею та допомогти комʼюніті юридичних інноваторів продовжувати активний розвиток
для швидкого контакту в разі необхідності
аби ми підібрали одразу релевантного експерта для обговорення