Діяльність та новини
2022
2021
#KLH #KMA #ЮридичнийКурс
Лігал тек по-університетські 🏛
Навчання лігал теку вже давно стало не просто фантазією, і от все більше українських університетів розробляють цілі курси присвячені інноваціям у праві. Так цього року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» теж стартував новий курс — «Юридичні інновації», в створенні якого також брала участь і спільнота Kyiv Legal Hackers!

Під час курсу студенти вивчатимуть найрізноманітніші теми, от як дизайн-мислення у юридичній практиці або що таке електронні правочини, а самі пари будуть проводити з використанням платформ MIRO та ZOOM.
#InnovateLegalAid #KyivLegalHackers #USAID #project
Провели навчальну програму з інновацій
У рамках проекту #InnovateLegalAid провели навчальну програму з основ менеджменту інновацій для працівників системи БПД. Вивчали теми: інноваційне мислення та ДНК інноватора; основи та підходи до інноваційного менеджменту, гнучкі методології та креативнiсть; украïнські і закордонні інструменти, які вже допомагають покращити доступ до правосуддя; lean impact методологію як форму створення продовжуваних інновацій в соціальній сфері; дизайн-мислення та сервiс-дизайн, як методології людиноцентричного розв'язання проблем;

#InnovateLegalAid #KyivLegalHackers #USAID #project
Поліпшуємо доступ до правосуддя через інновації у системі БПД
Розпочали проект, який триватиме 6 місяців та передбачає: практичну навчальну програму, дослідження найбільш болючих проблем клієнтів системи БПД, онлайн-гакатон для пошуків нових способів розв'язання цих проблем, менторську підтримку командам, фінальний захід.
#InnovateLegalAid допоможе поглибити інноваційні навички працівників системи БПД бути агентами інноваційних змін, аби сервіси безоплатної правової допомоги продовжували поліпшуватися у ногу із часом.

2020
#KyivLegalHackers #community #events 24 червня
Random Talk
Ми скучили за офлайн-івентами, а саме, за найкрутішою їх частиною – живим спілкуванням у невеликих групках! Тому вирішили пробуватиновий формат заходів Random Talk – онлайн-нетворкінг.
#LinGo #partners #news 5 червня
Підписали меморандум з Міністерством цифрової трансформації Украхни
Показати більше
2019
#KyivLegalHackers #LISS2019 #education 22-26 липня
Літня школа з юридичних інновацій
22-26 липня в Яремче відбулася перша Літня школа з юридичних інновацій. Там зібралися викладачі вишів з усіх куточків України, представники українських студентських чаптерів руху Legal Hackers, кращі лектори та ментори.
Організатор заходу – Директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності у партнерстві з KYIV Legal Hackers та за підтримки USAID New Justice Program.
#KyivLegalHackers #GlobalLegalHackers 28 лютого
Demo Day в Таллінні
Kyiv Legal Hackers відвідали запуск чаптеру в Естонії.
#LiN:GO 19 лютого
Поява LiN:GO

У 2019 році LiN:GO зареєстровано в Україні як громадська організація із неприбутковим статусом під назвою ГО "Юридичні Інновації".

Дізнайтеся першими про наші новини!

Раз на місяць ми писатимемо про корисності від нашої команди, найцікавіші новини у світі лігалтеку та нові можливості для інноваційних юристів.

Натискаючи кнопку "Підписатися" ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
 та погоджуєтеся з нашою Політикою Приватності.